Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jak można wyleczyć pewne dolegliwości bez stosowania tabletek przeciwbólowych. Tymczasem dzisiaj fizjoterapia jest w posiadaniu wielu narzędzi, dzięki którym komfort życia pacjentów ulega diametralnej zmianie, na lepsze!

Życie bez ograniczeń

Kobiety cierpiące z powodu bólów menstruacyjnych tak silnych, że nie potrafią normalnie funkcjonować. Osoby borykające się z problemem halluksów. Znaczna część społeczeństwa z wadami postawy. Osoby po urazach, zwichnięciach, skręceniach, ludzie z bólem pleców i kolan. Wszyscy ci, to potencjalni odbiorcy zabiegów metodą Kinesio. Ta rewolucyjna m6etoda jest w stanie przynieść pacjentom prawdziwe ukojenie i eliminację bólu, bez ograniczenia ruchu. Wydaje się nieprawdopodobne? A jednak to prawda.

Tabletki czy masaż?

Osoba cierpiąca z powodu wymienionych wyżej dolegliwości ma wybór – udać się do lekarza, który z pewnością zaleci silne tabletki przeciwbólowe, czy też pójść do fizjoterapeuty czy masażysty. Właściwie te dwa sposoby leczenia powinny działać równolegle, jeden specjalista powinien wspierać drugiego w postawieniu właściwej diagnozy i zaleceniach, które pomogą pacjentowi odzyskać radość życia. Kinesio kurs jest dla fizjoterapeuty i masażysty doskonałą inwestycją we własne kompetencje, inwestycją, która bardzo szybko się zwróci, biorąc pod uwagę liczbę potrzebujących. Dlatego też nie warto zwlekać i lepiej czym prędzej w kurs Kinesio się zagłębić.